m123t
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 139
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 0
چند دعای زیبا و درس آموز در گفتگوی عاشقانه با خداوند متعال و مهربان :
1/ هنگامی که ثروتم دادی خوشبختی ام را نگیر .
2/ هنگامی که توانایی ام دادی عقلم را نگیر .
3/ هنگامی که مقامم دادی تواضعم را نگیر .
4/ هنگامی که تواضعم دادی عزتم را نگیر .
5/ هنگامی که قدرتم دادی عفوم را نگیر .
6/ هنگامی که تندرستیم دادی ایمانم را نگیر .
و هنگامی که فراموشت کردم فراموشم نکن .
برای زیبایی صدا قرآن کریم را تلاوت کنید و برای زیبایی دل در دلتان یاد خدا را جای دهید و برای زیبایی چشم ها از ترس خدا اشک بریزید .
چند مطلب و نکته اموزنده :
خدایا هدایتمان کن تا به این باور برسیم که جواب بعضی از دعاهایمان فقط صبر است وانتظار .
همیشه فکر کن توی دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس به طرف کسی سنگ پرتاب نکن چون اولین چیزی که می شکند دنیای خودته
هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است .
اگر می خواهید رابطه طولانی مدت را تجربه کنید از یک قانون ساده استفاده کنید : هیچگاه دروغ نگویید .

بالاترین نقش در حماسه 9 دی  عشق مردم به امام حسین(ع) بود؛ مردم ما نمی توانند تحمل کنند کسی  به ساحت قدسی حضرت امام حسین (علیه‌السلام) اهانت کنند، .

زمانی که دشمن به ناکارآمدی مبارزه نظامی و تسلیحاتی علیه کشور ما پی برد،برای ضربه زدن به کشور ‌تلاش کرد کشور را از درون متلاشی کند؛ کارهایی که در کشورهای دیگر از جمله شوروی سابق انجام داد حوادث گذشته باید به‌عنوان عبرتی در پیش روی ما باشد؛ چراکه این رفتارها در آینده نیز انجام می‌پذیرد،آنچه بر گذشتگان اتفاق افتاده است، ممکن است برای آیندگان نیز رقم بخورد. از این‌رو باید از گذشته درس گرفت دشمن با استفاده از ابزارهای تبلیغی و باسیاه‌نمایی مردم را نسبت به نظام بدبین می‌کند، از سال 78 تا 88، دشمن در این عرصه به‌صورت همه‌جانبه وارد شده و فعالیت کرده است. متأسفانه ما نسبت به این سم‌پاشی‌ها و تلاش‌ رسانه‌ای آن‌گونه که باید، ‌توجه نکردیم؛ از اینرو خطری بزرگ ما و نظام اسلامی را تهدید کرد.دشمن در فتنه 88، بیش از 10 سال برنامه‌ریزی کرده بود تا نظام را از ریشه براندازد؛ نقشه‌های عمیق و پیچیده‌ای که ابعاد  مختلف آن، روز به روز بیشتر در حال نمایان‌شدن است. افرادی هم فتنه گر دشمن را همراهی کردند وگروهی هم بی بصیرت وروهی هم معانددشمن را یاری کردند وقتی دشمن این را دید تصمیم گرفت کار نظام واسلام را یکسره کند هم نظام وهم اسلام را نشانه گرفت وبرنامه ریزی شد برای ایام محرمودر این ایام اهانتها به سید الشهداء واسلام کردند ومردم وقتی این صحنه هارا دیدند نتوانستند تحمل کنند کسی به ائمه معصومین توهین می کنند ومردم توانستند با حضور به‌موقع خود در صحنه، این برنامه‌ریزی ده‌ساله را نقش برآب کنند.شناخت مردم، بالاترین و مهم‌ترین عبرتی بود که در حماسه 9دی شاهدآن بودیم. تدبیر مقام معظم رهبری در فتنه 88 درس دیگر در این عرصه است رفتار مقام معظم رهبری در این فتنه، زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی حماسه 9دی را به وجود آورد، وآنچه در خلق حماسه 9دی بالاترین نقش را داشت عشق مردم بهسید الشهداء(علیه‌السلام) بود؛ مردم ما تحمل این‌که کسی به ساحت ائمه معصومین (ع) اهانت کند، راندارند


X